Ole yhteydessä meihin

Nopeiten saat meihin yhteyden soittamalla 040 199 4020

Johto

Mauno Valli

Liiketoimintajohtaja
mauno.valli@fondion.com+358405003087

Marko Valli

Hallituksen puheenjohtaja
marko.valli@fondion.com+358407273112

Jukka-Pekka Tahkola

Toimitusjohtaja
jukka-pekka.tahkola@fondion.com+358503769619

Tuote

Jarmo Valli

Tuotepäällikkö
jarmo.valli@fondion.com+358407269199

Sanni Bomberg

Tuoteasiantuntija
sanni.bomberg@fondion.com

Käyttöönotto & Tuki

Jerry Kilpimaa

Käyttöönotto
jerry.kilpimaa@fondion.com

Ari Aarniovuori

Käyttöönotto
ari.aarniovuori@fondion.com

Katja Taponen

Käyttöönotto
katja.taponen@fondion.com

Marita Leinonen

Käyttöönotto
marita.leinonen@fondion.com

Fondion asiakaspalvelu

tuki@fondion.com+358 20 711 8250

Juha-Matti Tahkola

Käyttöönotto
juha-matti.tahkola@fondion.com

Näe Fondion tositoimissa

Sovi kanssamme esittely, niin saat tunnin aikana käsityksen siitä, miten Fondion voi auttaa yritystäsi tehostamaan liiketoimintaansa. Ei sido mihinkään.

Sovi ilmainen esittely